footballbia2

فوتبال بیا 2 یادت باشه

 
نوری شاهین
نویسنده : DANIEL - ساعت ٩:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٤
 

 

ستاره سابق دورتموند ماه گذشته به رئال پیوست تا در سانتیاگو برنابئو در کنار سامی خدیرا و مسوت اوزیل، ستاره های سابق بوندس لیگا بازی کند.

برایتنر در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال گفت:" نوری شاهین می تواند در چند سال آینده یکی از بهترین هافبک های اروپا شود."

برایتنر همچنین در مورد ارتباط بوندس لیگا و لالیگا صحبت کرد و گفت که شاهین به راحتی می تواند در مادرید جا بیفتد.

 " بوندس لیگا رابطه نزدیکی با لالیگا دارد. پیش از این مسوت اوزیل و سامی خدیرا به رئال پیوستند و اکنون دو بازیکن دیگر: شاهین و حمیت آلتینتوپ. آنها به خوبی در باشگاه جا خواهند افتاد. من این را به این دلیل که رئالی هستم نمی گویم."

این ستاره سابق فوتبال آلمان همچنین آلتینتوپ را مورد ستایش قرار داد و گفت که بازیکنانی مانند او برای هر تیمی سرنوشت ساز هستند.

حمیت آلینتوپ هم یک خرید بسیار خوب است. او به تیم کمک می کند که بتواند جام های زیادی به دست بیاورد. رئال به ترکیبی از بازیکنان تکنیکی و سخت کوش نیاز دارد. هر تیمی علاوه بر کریس رونالدو به بازیکنی مانند آلتینتوپ هم نیاز دارد. او در سراسر 90 دقیقه به سختی تلاش می کند و از دویدن و جنگیدن دست برنمی دارد. حضور او در زمین به بازیکنانی مانند رونالدو اجازه می دهد که با آسودگی بیشتری در زمین کار کنند."

عکسهای جدید از نوری شاهین بازیکن رئال مادرید در ادامه مطلب...

.

.

.

.